Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan cseréljem ki a betétet...

Hogyan cseréljem ki a betétet halkan?

Figyelt kérdés
Mindig túl hangosan cserélem ki, ahogy zörgök vele és kihúzom a bugyimból. Van valami módszer hogy halkabban végezzem el a dolgot?

2018. máj. 18. 21:57
 1/7 anonim válasza:
39%
Szia! Én úgy szoktam higy közben lehúzom a WC-t és így csak azt hallani, de köhöghetsz is közben vagy valami zajt csinálhatsz ami eltereli a figyelmet.:)
2018. máj. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Senkit nem érdekel, hogy éppen betétet cserélsz. Ez csak a fiatal tiniknek jelent hatalmas problémát.
2018. máj. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%

Szia!


Teljesen átérzem a problémádat, én is pont ugyanezt szoktam érezni. Az különösen zavar, hogy a betét és a tampon csomagolása másképp zörög, szóval lehet tudni, hogy éppen melyik. De megoldást nem tudok sajnos :-( Hiába tudom, hogy hülyeség ezen rágódni, és hogy minden egészséges nő menstruál, mégis zavar, ha valaki tudja, hogy én éppen most cserélek betétet, vagy ilyesmi.

2018. máj. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Ez igaz, fiatalként mindenkit nagyot foglalkoztat. De most, gimiben? Lányöltözőben fetrengük, meg kérünk a másiktól magneB6ot. Hidd el, senkit nem érdekel, de tényleg.

Egyébkét igen, wc húzás, vagy gyors hirtelen kinyitás. Vagy táskában nyitod ki, lehet, hogy az is tompítja.


18/L

2018. máj. 25. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
19 vagyok, csak szimplán zavar hogy mindenki tudja mikor megvan.
2018. máj. 25. 22:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért zavar? Akkor legalább sokkal ledvesebbek, türelmesebbek lesznek veled az emberek. Én legalábbis ezt tapasztaltam. Nekem is sokan tudják mikor van meg, de nem zavar. Felnőtt emberek tudják, h ez a női lét vele járója, és teljesen természetes. És ha jófej emberek vesznek körül, akkor ez, h tudják, inkább előny, mint hátrány. Csak, h egy példát említsek, a főnökasszonyom sokkal kevésbé terjel olyankor feladatokkal, próbál kímélni. Vagy a barátnőim is sokkal rugalmasabbak közös programok tekintetében. Az egyik volt pasim meg még kb a széltől is óvott, tök cuki volt, ahogy gondoskodott rólam, egy csomó mimdent megcsinált helyettem, amit utált.... Szóval szerintem picit negatívan állsz a dologhoz, és olyan problémát generálsz, ami nem is létezik. Próbálj megbékélni ezzel (mert még jópár évig kell cserélgetned a betétet) és az előnyödre fordítani. Ha ez sikerül sokkal könnyebben átlendülsz majd ezen a pár napon, mert minden csak hozzá állás kérdése. Sok sikert, és kitartást kívánok hozzá! :)
2018. jún. 2. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

De jó neked:D

Amúgy igen, senkit nem érdekel hogy megvan. Még a srácok is inkább cukin állnak hozzá.

Hidd el őszintén, jobb dolguk is van az embereknek, mint azzal foglalkozzanak, menstruálsz-e, vagy sem.

A tampon lehet kevesebb zajjal jár, azt simán meg lehet oldani, hogy senki ne hallja. ;)

2018. jún. 2. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!