Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késhet-e a menstruáció fertőzé...

Késhet-e a menstruáció fertőzés miatt?

Figyelt kérdés
Május 11-én kellett volna megjönnie, pontosan 28 napra az előzőhöz. Azonban nemrég voltam nőgyógyásznál, 4 napja, mert éreztem valami nincs rendben.. Sűrű, túrószerű folyásom van, aminek az illata is kellemetlen, illetve nagyon sötét a vizeletem. Kegyetlenül Viszket is, de viszont nem ég és nem fáj. A nődoki szerint hüvelygyulladás. Késhet-e a menstruációm a hüvelygyulladás miatt? 6-án voltam együtt a barátommal, de az csak annyi volt, hogy pár másodpercig bent volt, el sem ment... Szerintem akkor nem lehetett semmi.. Azonban még nem jött meg, csináltam terhestesztet a megjöveteli napra egy hétre azaz tegnap... Negatív lett. akkor a fertőzés miatt van?

2018. máj. 19. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
A gyulladásra szedsz valami gyógyszert, ugye? Attól simán felborulhat a hormonháztartásod, antibiotikumtól pl. nekem rendszeresen késik a vérzésem (nem nőgyógyászati problémára szedve, hanem pl. durvább megfázás).
2018. máj. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem irni, hogy ehhez hozzátársul a sok stressz is és olvastam, hogy ez befolyásolhatja a megjövetelt. De nekem még sohasem késett, mindig hamarabb is jött meg.
2018. máj. 19. 15:46
 3/3 A kérdező kommentje:
Irt fel az orvos hüvelykúpot, de még ma fogom az elsőt használni, mert ma sikerült kiváltanom
2018. máj. 19. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!