Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek csak beképzelem?...

Szerintetek csak beképzelem? (lent)

Figyelt kérdés
Teljesen beparáztam, hogy mivan ha terhes vagyok holott szinte lehetetlen. Gyógyszert szedek és sosem maradt ki vagy kapott volna gyengítő hatást egy szem sem. Viszont nagyobbnak látom a hasam (köldöktől lefele mintha kidudorodna kicsit) ha tegyük fel terhes volnék akkor most lennék a 6.hétnél.Illetve elkezdett fájni a farcsontom bár sokat ülök mostanában. És puffadó érzésem van kb egy hete. Semmlyen tipikus terhességi tünetet nem észleltem. Menstruációm is megjött. Mi lehet? Nem szeretnék még babát.

2018. máj. 19. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj egyet.
2018. máj. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindig pontosan bevetted a gyógyszert, és semmi sem gyengítette a hatását, akkor nem vagy terhes. A hasad egyszerűen csak puffadt, 6 hetesen még semmi nem látszódna. Ha jelentkezett a a megvonásos vérzésed, akkor tuti nincs baj, de tesztelj, hogy megnyugodj.
2018. máj. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
oké nincs baj :D csak túlreagáltam. köszi a helpet
2018. jún. 6. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!