Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fájnak a melleim?

Mitől fájnak a melleim?

Figyelt kérdés
Pár napja érzem, hogy kicsit fájnak a melleim, de igazán tegnap este kezdődött. Olyan szinten fáj, ha hozzá érek éppen hogy csak. Ovulációs időszakom van, arra is gondoltam, hogy ettől van, de máskor ilyen nem szokott lenni. Viszont néha hányingerem is van és eléggé pattanásos lett az arcbőröm is. Nem tudom, hogy ezek összefüggenek-e. Ami még fontos lehet, hogy majdnem fél évig szedtem a Bromocriptin és a Prednisolon nevű gyógyszereket, de pár hete abba hagytam. Mi lehet a probléma, mi okozza ezeket a tüneteket? Terhesség is megfordult a fejemben, de az utolsó menzeszem rendben volt.

2018. máj. 21. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ovulációtól fájhat, nekem sem mindig szokott, csak néha. Ha nem védekeztetek simán lehetsz terhes, és attól is érzékeny lehet. Mondjuk ha az utolsó menzesz rendes volt kisebb az esélye, de alatta/utána is teherbe eshettél, bár szerintem azt még nem éreznéd. Tesztelj majd egyet, az a biztos, de egy kis mellfájdalom nem a világ vége.
2018. máj. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Teszteltem, hogy legalább a terhességet kizárhassam, negatív lett. Így maradnak továbbra is a találgatások. Az a baj, hogy nem kis mellfájásról van szó, ha az lenne, nem foglalkoznék vele különösebben.
2018. máj. 21. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!