Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon fáj a mellém és csomó...

Nagyon fáj a mellém és csomó van a hónajam alatt. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
A bal mellem eléggé fáj,és a bal karom alatt egy nagyobb és két kisebb csomó van. A mellem oldal és elülső része fáj eléggé érzékeny. A jobb oldali hébe-hóba fáj de nem annyira mint a másik. 19 éves vagyok nem szoptatok és még terhes sem voltam ezért félek hogy valami baj van. Állandó a fájdalom ha a hátamon fekszem akkor kicsit enyhül. A házi orvos mommografiai osztályra küldött kivizsgálásra és vérvetelre. De csak 6.11-re kaptam időpontot. A vizsgálat mellett Cataflam-ot javasolt 2-3 szemet naponta. Ha attól sem enyhül akkor vonuljak be a kórházba hogy hátha ott hamarabb kiderül?

2018. máj. 21. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha megengedheted magadnak a magándokit, akkor amint tudsz, keress fel egyet, ez nem játék.
2018. máj. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szia! Esetleg ha távolinak találod az időpontot, 15000 ft alatt van mammográfia magánorvosi rendelőknél is. Pár napon belüli időponttal. Budapesten pl. [link] mi voltunk itt.
2018. máj. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Menzesz előtt vagy?

Gondolom menzesz utánra kaptál időpontot, a vizsgálat számára optimálisan.


Ultrahanggal az emlőállomány nehezebben vizsgálható ebben a korosztályban menzesz előtt az ödéma miatt. Neked is kellemetlen lenne, az uh fejet finoman rá kell nyomni a melledre.

Piros a melled? Van lázad? Ha nem, akkor nincs tályoggyanú, nem tudnak veled mit kezdeni egy sürgősségin.

Szerintem hormonális érzékenységről lehet szó, a hónalji nyirokcsomó is belefér.

Nyugodj meg, kicsit beborogathatod, szedhetsz fájdalomcsillapítót/gyulladáscsökkentőt, a Cataflam jó.


Mammográfus

2018. máj. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem már utána vagyok ez egy jó ideje van nálam.

2018. máj. 21. 21:09
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem piros. Viszont rendkívül érzékeny a nap 24 órájában sajog.
2018. máj. 21. 21:24
 6/6 anonim ***** válasza:

#3 vagyok, sok fiatal nő jön ilyen panasszal. Tudom, hogy kellemetlen, de nem betegség jele ez.


Az időpontodra menj el, próbálj meg megnyugodni.

2018. máj. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!