Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért görcsölhet újabban a...

Miért görcsölhet újabban a méhem mozgás hatására és menstruáció alatt?

Figyelt kérdés

Nagyon szerencsés vagyok, mert nekem sosem görcsölt a hasam menzesz alatt, néha épp, hogy csak fájdogált, vagy azt sem. Mostanában viszont (kb. két hónapja) nagyon fájdalmas a menstruációm minden napja, ráadásul émelygek, szédülök, el is ájultam múlt hónapban egyszer, mikor megjött.

A másik, hogy évek óta futok, és szintén két hónapja futás után ugyanígy begörcsöl a hasam, mintha menstruálnék, és rosszul vagyok. Függetlenül attól, hogy épp megvan-e, vagy nem.

Mi lehet ez? Menjek vele orvoshoz, ha igen, hova? Terhes biztosan nem lehetek, és nemi beteg se (vagy ha az lennék, már kiderült volna azután nem sokkal, hogy utoljára együtt voltam valakivel, gondolom). Fogamzásgátlót nem szedek, és általában pontosan megjön.


2018. máj. 21. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:

"Mi lehet ez? Menjek vele orvoshoz, ha igen, hova?"


Hát, mondjuk nőgyógyászatra, nem?

2018. máj. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vashiány is lehet, főleg az ájulás miatt gondolok rá, meg a futás miatt. A futók gyakran vashiányosak, főleg ha hosszabb távokat futnak. Menj el vérvételre, és nőgyógyászhoz is.
2018. máj. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!