Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sok ehhez hasonló kérdést...

Sok ehhez hasonló kérdést olvastam itt, feltennék egyet:meddig normális az erősebb menstruáció?

Figyelt kérdés
Nekem ez most a 7.nap a vérzés erőssége tegnap óta csökkent,de a 3.napon 2x nagyobb alvadt vér darab jelent meg,a 4.napon is volt.Meg még kétszer utoljára ma volt.Ezek már kisebbek mint az előző alkalommal.Szerintetek azonnal nőgyógyászhoz kellene fordulnom?Vagy a 7.napon ez még elmegy.Eddig mindig normális volt a vérzésem.

2018. máj. 22. 13:44
 1/4 anonim válasza:
Egyszer nem kell pánikolni. De nézesd meg az a tuti.
2018. máj. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De még a vérzés alatt nézessem meg?Lassan elkellene,hogy múljon-nem is intenziv már a vérzés,bizom benne,hogy a darabkák is elmúlnak azzal együtt.Utána keresnék egy jó nőgyógyászt.De mivel ez már a 7.nap ha nem múlik egy-két napon belül kénytelen leszek nőgyógyászhoz fordulni ilyen állapotban is.
2018. máj. 22. 14:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyszer-egyszer még belefér, de ha minden alkalommal tapasztalsz ilyesmit, vagy esetleg erősebb, görcsös fájdalmat, akkor mindenképp menj el dokihoz azután, hogy már elmúlt.
2018. máj. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Elmennék ha elmúlik ilyen állapotban nem szeretném ha megvizsgálna.Voltam házi orvosnál szerinte felfázás miatt van,kaptam terápiát ami némiképp csökkentette a tüneteket.A vérzés is csökkent,de avérzéssel jár még egy kis kilökődött alvadt vér nem minden alkalommal inkább kb.naponta egyszer.
2018. máj. 22. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!