Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása utáni menstruáció késése?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 6évig szedtem fogamzásgátló tablettát. Az utolsó szem után abbahagytam és a következő levelet már nem kezdtem el. Megvonásos vérzésem még volt, de azóta semmi. Ennek már 36 napja.

Írnátok nekem tapasztalatokat? Kinek mennyi idő múlva állt be a ciklusa, illetve az első igazi mezesz mikor jelentkezett?

Terhesség kizárva.

Válaszokat köszönöm.


2018. máj. 24. 08:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Leálltál a hormonnal. Senki nem tudja megmondani neked mennyi idő míg rendeződik.

Nekem pl akármikor abbahagytam, soha nem volt ilyen, mindig rendesen megjött és időben. Úgyhogy passz. Persze ha 2-3 hónapig nem jön meg akkor menj orvoshoz.

2018. máj. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fél évig ingadozhat. Ez teljesen normális. Szóval ne aggódj. Van, akinek utána is pontos, másnak meg hónapokat kihagy.
2018. máj. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ma megjött :)
2018. máj. 24. 16:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, én mikor abbahagytam a tablettát még 3 hónapig megjött, majd utána 8 hónapig egyáltalán nem. Még most sem állt be teljesen, 28-45 nap közöttiek a ciklusaim.
2018. máj. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!