Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » CYPROMIX fogamzásgátló első...

CYPROMIX fogamzásgátló első levél beszedése alatt enyhe vérzés, majd menzesz probléma?

Figyelt kérdés

Egy levél Cypromix f.gátlót szedtem be eddig(hormonproblémáim is esélyes hogy van, ezért Cypromix), kb a 10. naptól reggelente nagyon enyhe barnás vérzésem volt. A tablettamentes napokon ez barnás vérzés erősödött, most az 5. t.mentes napon járok, és most sokkal erősebb ez a "folyás", de nem hiszem h ez a menzesz, ahhoz szinte nem is hasonlíthó.


Meg fog jönni normálisan, ugye? ( Most a ciklusom 26. napján járok, mikor legutóbb megjött a vérzés első napján kezdtem el a Cyprot szedni). Nem probléma ez a barnás vérzés? És ez elfog múlni remélhetőleg ugye?


Tudom, hogy erős a gyógyszer, nőgyógyász írta fel, zsírós, aknés bőröm van feltehetőleg hormonprobléma, ezért ezt.


Előre is köszi annak aki informál. :)


Tudom, hogy erős gyógys



2018. máj. 24. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el a betegtájékoztatót,kitér a köztes vérzésre is.
2018. máj. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első 3 hónapban normális a köztes vérzés. A tablettamentes napokon ne várd a menstruációt, ugyanis a fogamzásgátló kikapcsolja a természetes ciklust, és egy mű ciklust hoz létre mű vérzéssel. Ez megvonásos vérzés, ami pedig normális akkor is, ha csak egy erősebb barna maszatolás.
2018. máj. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Betegtájékoztató:


"Mi a teendő, ha váratlanul hüvelyvérzés jelentkezik:


A kombinált fogamzásgátlók alkalmazásának első néhány hónapjában rendszertelen (pecsételő vagy áttöréses) vérzés jelentkezhet a szabályosan ismétlődő megvonásos vérzések közötti időszakokban. Lehetséges, hogy emiatt tisztasági betétet kell viselnie. Folytassa továbbra is az előírt módon a tabletták szedését. Amint szervezete alkalmazkodott a gyógyszer hatásaihoz, a rendszertelen vérzés is megszűnik (rendszerint 3 csomag felhasználása után). Ha makacsul fennáll, erősödik, vagy újból jelentkezik a vérzés, forduljon orvoshoz."

2018. máj. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat! ma meg is jott. :)
2018. máj. 25. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!