Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyobb mellű nőtársaim,...

Nagyobb mellű nőtársaim, dhogyan előzitek meg a kipirosodást?

Figyelt kérdés
Nagy mellem van, ami ugye lóg is.Főleg nyáron bepirosodik néha, dezodor, hintőpor kenőcs? Mit használtok?
2018. máj. 24. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Hintőpor, és normàlis melltartó... 95 F
2018. máj. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Hol pirosodik be? Nem értem az összefüggést, pedig 75E mellem van. Megfelelő méretű melltartó, (amit sokan nem tudnak helyesen mérni), az illeszkedik szépen a mellem alatt körben, a kosarat meg a pánttal állítom, megemelem hogy feszes, de kényelmes legyen. Sosem izzadok be.
2018. máj. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
izzadásgátló dezodor jó, a hintőport nem szeretem..
2018. máj. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2. es,nem tudtam hogy nem egyéterlmű...

a mell alatti kipirosodásra gondoltam...

2018. máj. 24. 17:06
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Nekem max a merevítőtöl szokott kipirosodni, ha nem teljesen kényelmes a melltartó. Amugy nem, mondjuk csak ejszaka nem hasznàlok melltartót, mivel nagyok és ezert lógnak is, nem kényelmes nélküle.
2018. máj. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Nekem is nagy melleim vannak. Izzadásgátló, plusz itthon hintőpor. Tudom, miről beszélsz, elég szar, mikor kipirosodik.
2018. máj. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is kipirosodik,ha nem figyelek oda.Én azt szoktam csinálni, hogy reggel és este minimum zuhannyal,tusfürdővel megmosom, jól leöblítem tiszta vízzel a mellem alatt.Majd alaposan megtörlöm, de nem dörzsölve, jól megszárítom.Utána nagyon vékonyan bekenem pici neogranormon kenőccsel, a régi fajtával, v.kék tubus.Ha nappal otthon vagyok, és hőség van, egyszer napközben is megmosom, kenem.Ha mégis piros lesz nagyritkán, akkor vastagon kenem be, míg el nem múlik.
2018. jún. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!