Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Marcius 25-en le fekudtem a...

Marcius 25-en le fekudtem a baratommal es el szakadt a gumi. Utana rokton be vettem egy esemény utáni tablettát. Rá 5 napra megjött. Valaki jàrt igy?

Figyelt kérdés
Utàna egèsz àprilisben nem jött meg. Majus 9-èn meg jött ès tartott normàlisan 7 napot. Kedden, majus 22 teszteltem es negativ lett. Es ugyan az nap volt egy kevès véres folyàsom es ma is penteken, majus 25. Valaki jart igy? Holnap meg tesztelek!
2018. máj. 25. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Én is pont úgy jártam, hogy március 25-én lefeküdtem a barátommal, elszakadt a gumi, bevettem az esemény utáni tablettát majd rá 5 nappal megjött. Utàna egèsz àprilisben nem jött meg. Majus 9-èn meg jött ès tartott normàlisan 7 napot. Kedden, majus 22 teszteltem es negativ lett. Es ugyan az nap volt egy kevès véres folyàsom es ma is penteken, majus 25.
2018. máj. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az esemény utáni tabletta egy jó nagy hormonbomba,rendesen össze tudja zavarni a ciklust, egyáltalán nem meglepő,hogy rendszertelen lett a vérzésed.

A teszt negatív.A jó hír,hogy nem vagy terhes,a rossz hír meg az,hogy viszont analfabéta ,az igen.

2018. máj. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze elég nagy löket hormont ad a gyógyszer ami teljesen föl borítja a legtöbb ember ciklusát.
2018. máj. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!