Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló azonnali abbahag...

Csakegy5 kérdése:

Fogamzásgátló azonnali abbahagyása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdésem pontosabban az volna, hogy mekkora probléma lenne, ha már egy elkezdett levelet letennék. (Tri-regol)

A problémám, hogy hízom tőle és már aggasztóan hullik tőle a hajam.

Inkább utóbbi, ami miatt nagyon ideges vagyok -sokáig a hajam volt az egyetlen dolog amit értékelni tudtam magamon, időnként most is. Ma döntöttem úgy hogy ezt egyáltalán nem akarom/nem tudom eltűrni.-


A tájékoztatás azt írja, hogy bármikor le lehet tenni. Az valóban azt jelentené, hogy akár egy levél közepén?..


Kérlek kíméljetek meg bármiféle ócsárlástól, kétségbe vagyok esve így is. A válaszokat előre köszönöm!



2018. máj. 26. 07:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha hirtelen lerakod, megjobban megborul a hormonhaztartasod. Ezt a levelet szedd vegig, de a szuneti utani ujat mar ne kezdd el!!
2018. máj. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!
2018. máj. 26. 07:20
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is szedd végig, az a biztos. Mondjuk én úgy hagytam abba, hogy vagy ötöt nem vettem be 1 hónapon belül, különböző napokon, és gondoltam akkor ne erőltessük tovább. Nekem nem volt tőle semmi bajom, hogy így fejeztem be, de jobb biztosra menni.

Én is híztam tőle, vastagabb lett a combom meg a csípőm holott egyébként filigrán alkat vagyok. Mintha vizesedtem volna olyan volt, fel volt puffadva a deréktájékom, alig jött rám a farmer pedig nem eszek sokat alapból.

Aztán miután abbahagytam, úgy 2-3 hónapon belül lement rólam ez a felesleg, visszaállt a testem a megszokott méreteire.

2018. máj. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is arra szavazok, hogy jobb végigszedni. Úgy csinál kisebb problémákat.
2018. máj. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Úgy lesz, ezt már beszedem.
2018. máj. 26. 08:41
 6/8 anonim ***** válasza:
24%
Azért szokták a végigszedést javasolni, mert egy esetleges terhesség esetén könnyebb lesz úgy kiszámolni a szülés időpontját, de nálad ez nem játszik, úgyhogy ha nem bírod és még sok van belőle abbahagyhazod szerintem, de én végigszedném a levelet, mert tényleg nagy bomba a szervezetednek
2018. máj. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. máj. 26. 10:41
 8/8 anonim ***** válasza:
65%

Abbahagyhatod bármikor, csak

1. Nem kelm meglepődni, hogy anbahagyás után pár nappal megvonásos vérzésed lesz.

2. Ha az utóbbi egy hétben volt szex és nem volt más védekezés, akkor teherbe eshetsz.

2018. máj. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!