Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méh és petefészek eltávolítás...

Méh és petefészek eltávolítás utáni rossz eredmény?

Figyelt kérdés
Menstruációs zavarokkal küzdöttem, először betudtam a váltózókornak, de csak nem múlt, ezért elmenem nőgyógyászatra. Az orvos azonnal észre vette hogy valami baj van(kis golyók helyezkedtek el a méhemen), ezért csinált egy egészségügyi kaparást, az alapján a szövettan rossz lett, az orvos azt mondta kell egy nagy műtétet csinálni, ahol eltávolítják a méhemet. Amikor az orvos felnyitott akkor látta hogy nem csak a méhemet kell eltávolítani, hanem a petefészkeket, pete vezetéket is. 4. hete lábadozok, azt hittem vége a szörnyűségeknek, de egyik nap az orvos felhívott és mondta hogy a műtét során eltávolított szerveket elküldte kielemeztetni, és rossz eredmény jött vissza onnan! Mik a lehetséges "bajok"? 100% hogy rák, vagy jelentkezhet más betegség is? Kérlek adjatok választ, mert az orvos nem mondta el konkrétan mi a baj, 2 hét múlva adott időpontot, de addig nem bírom.

2018. máj. 26. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokat segítene, ha leírnád, hogy a kaparásnak mi lett a pontos szövettano eredménye.
2018. máj. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nézem a szövettani leletet, de alig értem!

A doktor azt mondta hogy rákot tálaltak akkor, ezért kell a "nagy" műtétet elvégezni!

Elnézést ha érhetetlen vagyok, csak össze vagyok zavarodva!

2018. máj. 26. 20:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem neked kell érteni a szövettani leletet, ide kellene leírni, hogy lássam, mi az.
2018. máj. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!