Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ciszta vagy peteérés lehet?

Ciszta vagy peteérés lehet?

Figyelt kérdés

Tegnap alul elkezdett szurni a hasam majd a csipomnel illetve jobb oldalt az egesz oldalam szurt. Eleg eros fajdalom volt mert se fekve se allva nem volt jo. Ulve csillapodott egy kicsit. Fajdalom csillapitot is vettem be de nem csillapitotta. Este is alig birtam aludni.

Csak masnapra delelott kezdtem erezni hogy szep lassan elmult. Meg most is fajdogal de mar kozel sem annyira csak neha benyilal.


2018. máj. 26. 18:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak a peteérést érezted. Ha csak most fordult elő először és a menzesz alatt sem érzel borzasztóan erős görcsöket, akkor nincs gond. De ha hosszú távon is érezni fogod, vagy épp erősödik, akkor érdemes lenne dokihoz menni.
2018. máj. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!