Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Esemény utáni tabletta iratasa...

Esemény utáni tabletta iratasahoz kell valami vizsgálat?

Figyelt kérdés
Kell valamilyen vizsgálat ha esemény utáni tablettat szeretnék íratni
2018. máj. 26. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Elmész nőgyógyászhoz, elmondod hogy kellene a gyógyszer, mert valami balul sült el, és ennyi.
2018. máj. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kell, egyből megkapod a vényt.
2018. máj. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tortent meg baj. Csak ha esetleg kiszakadna az óvszer legyen gyógyszerek (esemény utáni) anyukám mondta jo ha van gyógyszer. Azthittem kell valami vzsgalat
2018. máj. 26. 19:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű. Használjátok rendeltetésszerűen az óvszert, és akkor nem kell esemény utáni tabletta. A gumi csak akkor szakad, ha bénák vagytok.
2018. máj. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
egy évben egyszer lehet szedni, és az sem jó, egy darabban annyi hormon van, mint egy fogamzasgatló levélben.függ attól is h milyen gumit hasznalsz, h szakad e.nekem pl a m*sculan szakadt elég sok.érdekes a rossmannos preventivo lekopogom egy darab sem szakadt ki, úgyhogy ez is hülye válasz h rendeltetészerűen hasznalva nem szakad.
2018. máj. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem :) azert Köszönöm csak a vizsgálatról tartok
2018. máj. 26. 20:18
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ok nélkül nem fogják kiadni és nagyon helyes, különben túl sok hülye használná "védekezésre".


Egy évben maximum 2x szedhető, de már az is piszok rizikós.

2018. máj. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom akkor írják fel ha egy éven belüli rákszűrés eredményed rendben van, valahol ezt olvastam., de nem szeretnék hülyeséget mondani, bár nekem így rémlik. De ha bemész és megmondod miért jöttél ott nem fog megvizsgálni, csak felírja.
2018. máj. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!