Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menzesz utáni aktust követő...

Menzesz utáni aktust követő vérzés?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek már 6 éve. Az évek során elfordult pár alkalommal, hogy elfelejtettem beszedni és akkor ennél a gyógyszernél az volt a menet, hogy az utolsó négy tablettát nem szeded be, hanem rögtön jön a következő levél és csak annak végén a menstruáció. Az ilyen helyzetek után 1-2 hónapig tapasztaltam, hogy megjön, elmegy ahogy szokott, szeretkezés után pedig visszajön még egy adag vér, majd teljesen elmúlik.

Az utóbbi 1 évben nem volt kihagyott tabi, de mégis tapasztalom, hogy mostanában a menstruációt követő napon az orgazmustól újabb adag vér távozik. Ezenkívül más panaszom nincs, mostanában kicsit sok a folyásom is de nem büdös.

(A dokim egy nemtörődöm alak, szeretnék most magánorvoshoz járni és tetőtől talpig kivizsgáltatni magam, ha úgy adódik akkor pedig gyógyszert váltanék.)

Tapasztalt valaki ennyi idő után ilyesmit ?

24 éves vagyok, és nem szeretnék más módszerre váltani.



2018. máj. 26. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérlek, ne használd a menstruáció szót a megvonásos vérzésre. Ha csak szex/orgazmus után jelentkezik vérzés, érdemes dokihoz fordulni, mert ez nem igazán normális.
2018. máj. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Igazából lehet félreértettük egymást, rendesen időben megjön, annyi ideig tart mint szokott, de miután elmúlik, aznap vagy másnap orgazmus hatására jön úgymond egy újabb adag vér. Tehát nem ettől jön csak meg, ha ezt úgy értetted.

2018. máj. 26. 20:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Jól értettem, amit írtál, csak hülyén fogalmaztam meg a választ, bocsi. :D Úgy értettem, hogy ha csak orgazmus/szex után jelentkezik vérzés, de random köztes vérzésed nincs, akkor érdemes orvoshoz menni. Mert a köztes vérzés nagy ritkán normális. Viszont ha orgazmus/szex után jelentkezik, az semmi esetben nem normális.
2018. máj. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!