Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi értelme van még a betétekre...

Mi értelme van még a betétekre is mintákat tenni?

Figyelt kérdés
Csak én találom furcsának? Sztem felesleges
2018. máj. 26. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Fel se tűnt, hogy van rajtuk. Sose nézegetem. Téged ez miért zavar ennyire? Nem tökmindegy, van-e rajta minta?
2018. máj. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezen én is szoktam gondolkozni🙄 Talán azért, hogy feldobja egy kicsit a véres napjaidat. Aztán vérezzen a szíved(is) érte, hogy "összemaszatoltad".😆😁
2018. máj. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Akkor keress rá, hogy mosibetét. :D
2018. máj. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ki akar cuki nyuszikra meg virágokra vérezni? A harmónikus vidám képekből horror lesz..😂😂 (2. voltam)
2018. máj. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Horror lesz az biztos, na hogy még utána mosd is ki... :D
2018. máj. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért mivel egy kis figura, bármi hülyeség azonnal jó kedvvel árasztja el az emberek többségét.

"cukinak" tartják a nyuszikát, stb.

Ezért tudatalatt érzelmileg is kötődni fog a termékhez, így újra azt vásárolja.

2018. máj. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem direkt olyan anyagból vannak, amikből könnyen kijön? Amúgy környezeti szempontból meg pénzügyi szempontból előnyösnek tűnik, csak a tűréshatára érdekelne meg a tisztítása..😁
2018. máj. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor annyira nem gondoltam félre a dolgokat.:D de a sima eldobható betéteken csak unalmas virágok vannak, ehhez nem tudnék kötődni. Szerintem a kérdező főként erre gondolt.
2018. máj. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Eleinte én sem értettem, nekem is furcsa volt. Egészen addig amíg egy barátnőm kínából nem hozott nekem Hello Kittys betétet. (magának meg tampomt) Eredetileg piszkálódásnak szánta, mert tudja, h útálom azt a kis dögöt. Viszont nekem az volt életem legjobb mensije amikor teljesen összedzuváztam kittikét, mit ne mondjak elég jó érzéssel töltött el. :D Akkor komolyan mondom, élmény volt a betét csere, h mennyire van összemocskolva az a kis dög. :D Sajna el is fogyott hamar, próbáltam még szerezni, de csak Dél-Kelet Ázsiai országból rendelhető sajnos, a cég amyik gyártja nincs bent az európai piacon. Viszont találtam még panda macis betétet is, az is poén lehet szerintem. Az itthoni felhozatal (minták terén), nem túl fantázia dús. A libresse-n van egy szibecske elől, de oda alig megy valami. Az always-on az pár kis virág szintén nem sokat dob rajta. Ami számomra a legbarátságosabb mintákkal van az a Bella for teens. Van rajta virág, szivecske, kismadár, zöld és piros színűek. Általában jó kedvre derít amikor berakok egy tisztát. Egyébként tök mindegy, h van e rajt minta vagy nincs, összevérezve a tiszta fehér és a mintás is elég lehangoló.

Amúgy, h konkrétan mi célt szolgálnak a minták, jó kérdés, lehet tényleg tudat alatt akarnak ezzel hatni ránk, de lehet az is, h ez ilyen "biztonsági" dolog, h ne lehessen hamisítani őket.

Amúgy addig, míg normálisan teszi a dolgát a betét, felőlem bármi lehet rajta, tök mindegy mit vérezek össze. Nem szoktam nézegetni utána, csak ftekerem és kidobom.

2018. jún. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!