Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Holnap megyek először úszni...

Holnap megyek először úszni és most kell majd megjönnie. Mit tegyek? Bőv. Lent

Figyelt kérdés

2éve meg van már a menzeszem,általában úgy jön meg hogy pár nappal hamarabb mint előző hónapban,ma vagy holnap kell megjönnie..

Holnap reggel megyek úszásra(első alkalom)

Tampont használok.azzal lehet úszni? Vagy mit tegyek?

Értelmes válaszokat kérnék.

Fontos!!


2010. jún. 15. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
A tampon jó, azzal úszhatsz is. Úszás után egyből csere.
2010. jún. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
KOROD?DE A TAMPONNAL HA MÉG KEZDŐ VAGY KOR A MINIT VÁLASZT
2010. jún. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen,a minit kellene választanod ha még kezdő vagy.Ha jól felhelyezed akkor nem fogod érezni.
2010. jún. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Emberek,látom nem vagytok jók szövegértésből. Odaírta,hogy tampont használ és azt kérdezi,hogy azzal lehet-e úszni! Legalább normálisan olvassátok el először :S

Igen,lehet a tamponnal úszni,de előtte és utána is közvetlenül cserélj!!! Egy-két óránál tovább NE legyél többet bent a vízben,mert a tampon a víztől hamarabb megtelik. Menj,cserélj és mehetsz is vissza úszni!

Én nem egyszer voltam már strandolni úgy,hogy menstruáltam. Oda kell figyelni egy kicsit. De azért ne vidd túlzásba az úszást! Ilyenkor nagyobb a fertőzésveszély.

Esetleg igyál citromos vizet vagy sima citromot kortyonként,mert az késlelteti a menstruációt. De természetesen ez nem igaz,mert phszihésen dől ez el,nem a citromtól,csak mivel beképzeled,hogy késni fog tőle,tuti késni fog. Ez az agyban dől el!

19/N

2010. jún. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én tamponnal szoktam. Még sosem lett bajom belőle. Mondjuk nem vagyok amúgy sem az a típus aki egy szálkától halálos betegségeket kap el :)
2010. jún. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Amúgy már másfél éve tampont használok szóval azt tudtam/tudom a méretet hogy mekkorát+stb,csk most lesz első úszás órám és hát most fog megjönni szóval szuper.

Ja és 16éves vagyok,és mégegyszer köszi a válaszokat

2010. jún. 16. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!