Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma átáztam és holnap már...

Ma átáztam és holnap már dolgozni se akarok menni annyira szégyenlem magam, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2018. máj. 28. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nőj fel. Mindenkivel megtörténik és a többiek is valószínűleg emberből vannak. Emiatt nem kell a Dunának szaladni.
2018. máj. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen másokkal is előfordul, kolléganőmmel ugyanez volt, irodában dolgozunk, szegény papírokon ült, nehogy olyan legyen a szék. Ebből tanulsz, mostantól óvatosabb leszel, ne érezd magad rosszul emiatt!
2018. máj. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Szia 🙂


Tudom hogy milyen cikinek és gaznak érzi az ember de a legrosszabb esetben pár napig jobban megneznek a munkatarsaid, aztán mindenki elfelejti.

2018. máj. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Dolgozd fel, jobbat nem tudok tanácsolni.


Egyszer velem is megesett, szétterpesztett lábakkal ültem, egy kolléganőm jelzett, volt-egy fiú is a társaságban (nem tudom hogy ő észrevette, sztem nem). Teljesen át voltam ütve, a szék szerencsére nem lett olyan.

2018. máj. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem tudsz már tenni, mivel megtörtènt. Ha dolgozol, akkor gondolom a korukból adódóan a többiek is tisztában vannak vele,hogy mi a menstruáció. Természetes dolog. Egyébként meg bárki járhat így. Sőt.. szerintem rengetegen jártak már így. Nem tehetsz róla, nyugalom. 2 nap múlva már senki nem fog emlékezni erre.

23N

2018. máj. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezen mindenki átesik egyszer. Én a suliban szaladtam végig a folyosón átázva egy betéttel a kezemben. Szerinted érdekelt, hogy néznek? És biztos, hogy sokkal többen láttak engem, mint téged.


N/20

2018. máj. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne gyerekeskedj! Ezért nem akarsz dolgozni menni? Senkit sem érdekel, hogy átáztál.
2018. máj. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy nö szétterpesztett lábbal állt 5 pasi elött a strandon, akik egy pléden ültek. Magyarázott valamit. Èn a nö mögött álltam kb két métrre és beszélgettem valakivel. Valamiért elkezdtem nézni a pasikat, láttam rajtuk, hogy furán néznek egymásra, meg a nöre, meg rám, meg úgy látványosan zavarban voltak. Egyszercsak észrevettem, hogy a nönek kilógott a tamponszál a bugyijából. Még egy darabig vártam, hátha észreveszi magát, de nem tette. Aztán odamentem hozzá, hogy beszélnem kell vele. Nézett rám hülyén, hogy mit akarok, de mikor rájött akkor hálás volt hogy szóltam.


Musik: Grillparti, sokan ültünk az asztalnál,egy csaj felcsapta a lábait úgy, hogy pont látszott a segge, és durván át volt ázva. Ö is úgy ült egy darabig, tudtommal senki nem szólt neki.Szerintem akkor vette észre mikor nagy sokára bement wc-re.


Ami veled történt nem gáz, bárkivel megesik.

2018. jún. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!