Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vasárnap megjött a menszeszem...

Vasárnap megjött a menszeszem és ma már kedd van és egyre erősödött a mensim, szerintetek mikortól lehet tisztasági betétre váltani?

Figyelt kérdés

Ez a 4. vagy 5. mensi és mivel teljesen ki voltam és vagyok tőle 2 napot hiányoztam a suliból, nagyon fáj a hasam és hiába szedek bármilyen fájdalomcsillapítót, nem hat. És ráadásul alig bírok reggel felkelni annyira fáradt vagyok. Volt amikor kimaradt vagy elcsúszott a mensim és anyum szerint ez nem normális (pedig elvileg 1-2 év alatt kell be állnia) egész hétvégén erről papolt amíg meg nem jött most meg csodálkozik hogy rosszul vagyok és ha hiányzom 😕

A múltkor kb ugyanez volt (lehet hülyeség de ha nem beszélne erről annyit akkor nem lenne és még az utolsó 2 hetet végig tudnám járni a suliban) 🙄



2018. máj. 29. 15:00
1 2
 1/11 Cement Ilona ***** válasza:
Ez teljesen normális. Nekem sohasem állt be a menzeszem. Volt amikor ki is maradt és igen olyankor akár 10 napig is elhuzódott a vérzés. miután betöltöttem a 18 at akkor fogamzás gátlót irt fel az orvosom mivel rendszeressé vált a teljesen rendszertelen menzesz.az segitett amig szedtem de miutan abbahagytam lassan ismét pontatlanná vállt. de legalább meg volt miden hónapban. ennek az oka alapvetöen hormoningadozás hormonprobéma a fiatal tini években..nem kell aggódj de ha már classikus ez a problema és unod akkor menj el nogyogyászhoz és a fogamzás gátlás segiteni fog.
2018. máj. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hany éves vagy?

Hogy mikor kell tisztaságira váltani, azt te tudod, mert te látod, mikor gyengül a vérzés.

2018. máj. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
13 vagyok, csak aggódom hogy meddig lesz erős a menszeszem még hány nap lehet? 😭
2018. máj. 29. 19:37
 4/11 anonim ***** válasza:
10 napig normális a te korodban.
2018. máj. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem változik 3x erősebb mint az előző 😭
2018. máj. 30. 16:50
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát... Szokj hozzá. Ez a menstruáció. :/
2018. máj. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nincs vmi amivel tényleg le lehet rövidíteni vagy esetleg a mennyiséget csökkenteni? 😭
2018. máj. 30. 16:51
 8/11 A kérdező kommentje:
De ez teljesen abszurd ma olyan rosszul voltam alig bírtam figyelni szinte majdhogynem elaludtam az órákon
2018. máj. 30. 16:53
 9/11 anonim ***** válasza:
Nincs. Fájdalomcsillapítót vegyél be, ha nagyon görcsölsz.
2018. máj. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Értem, sajnos 5 nap alatt semmi nem változott :(
2018. máj. 31. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!