Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barátcserje kapszula vagy...

Barátcserje kapszula vagy Premens tabletta?

Figyelt kérdés
PMS-re szeretnék szedni vmit, de nem tudom eldönteni, melyiket. Babát is szeretnénk. Melyik lenne jobb?

2018. máj. 30. 07:13
 1/4 Tulpe válasza:

A Premens tabletta gyógyszertári minőségű! Csakis azt!


Elkezdted szedni? Mik a tapasztalatok?

2021. jan. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyiket sem kezdtem el szedni, de már akkor terhes voltam, amikor ezt a kérdést kiírtam, csak még nem tudtam róla. Azóta a második gyermekünk is megszületett.
2021. jan. 28. 16:04
 3/4 Tulpe válasza:

Gratulálok! 😊 sok boldogságot és jó egészséget nektek!

Én a ciklusom első napján elkezdtem szedni, tegnap vettem be a negyedik tablettát. Egyelőre annyi tűnt fel, hogy mintha lassan abbamaradna a vérzésem, pedig nekem 6-7 nap szokott lenni.

Én a premens tünetek mellett azért kezdtem el szedni, mert babával próbálkozunk (még nem olyan régóta ) , de eddig nem jött össze. A nőgyógyászom javasolta. Remélem arra is beválik, és hamarosan nálunk is babakacajjal lesznek tele a napok! 🥰

2021. jan. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Kívánom, hogy mielőbb össze jöjjön a baba. Kitartást! A lényeg, hogy ne adjátok fel és maradj pozitív. Nekünk az első gyerekre több, mint egy évet kellett várni, úgyhogy voltak nehéz pillanatok, és olyan is, hogy majdnem feladtam.
2021. jan. 29. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!