Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt már valakinek olyan,...

Volt már valakinek olyan, hogy a menstruációja 2 hétig tartott?

Figyelt kérdés

Kis mennyiségű, de nem jelentéktelen vérzésem van 2 hete, eddig türelmes voltam, de már aggódom. Elmegyek dokihoz.

Van ilyen tapasztalata valakinek?

1 héttel előbb is kezdődött, mint kellett volna. Fizikai munkavégzés miatt jött meg szerintem előbb.



2018. máj. 31. 06:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem hónapokig is tartott. Pajzsmirigy gondjaim voltak.
2018. máj. 31. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudták gyógyszerrel leállítani?
2018. máj. 31. 07:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy 10 napos, elmentem a dokihoz, már haza sem akartak engedni, eü. küret lett belőle.

Aki mellettem feküdt, annak 1 hónapig nem múlt el, őt ki kellett pakolni. Konkrétan nem tudom miért, lehet hogy valami nagyobb problémája volt. Nekem hormonális okok miatt nem múlt el, ezt mondta a doki a szövettan után.

2018. máj. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akinek van még tapasztalata ezzel kapcsolatban, és erre téved, szívesen meghallgatom.
2018. jún. 1. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!