Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 10 napja késik a menstruációm....

10 napja késik a menstruációm. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Egy nappal a mensztruációm napja előtt először elégettem ki magam újjal.(először csinaltam) És azóta késik. A menstruációm mar kb 4 éve teljessel beállt, és még szűz vagyok. Nem ronthatam el valamit az önkielégités során? Vagy mi lehet ?

És a hülye válszaszokat melőzétek légyszi, komoly válaszokat várok!😊



2018. jún. 1. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
19%

Terhes vagy.

9 hónap múlva kis ujj babák fognak potyogni belőled

A menstruációra sokminden hatással van

Még a maszti is

2018. jún. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi köze a mashtinak a menstruációhoz. Legyél türelmes. Rengeteg minden befolyásolja.
2018. jún. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%

Omájgád.

Szexualitás miatt csak akkor késhet, ha ondó került beléd. Az időjárás változás is késleltetheti illetve fertőzés is. Irány a nőgyógyász.

2018. jún. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Időjárás változás? Jézusom, aki ilyet kommentel, látott már nőt egyáltalán?! Az időjárásának semmi köze a menstruációhoz. Nőgyógyászhoz akkor kell menni, ha kb 2 hónapja késik. Addig tök felesleges, főleg fiatalon. A legtöbb fertőzés sincs hatással a menstruációra.
2018. jún. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Igen nyugodtan csak várj ket hónapot ha tényleg Szűz vagy meg akkor semmi gond nem lesz. Előfordul az ilyen.
2018. jún. 2. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!