Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan ereznetek magatokat...

Hogyan ereznetek magatokat ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Megjott, faj nagyon a hasatok, es behivtak ejszakazni meloba? Halal ideges vagyok mert a munka sem olyan konnyu eppen es felek, hogy nagyon rosszul is leszek e melle.. Erzelmileg eleve nem vagyok most tul stabil es nagyon ott kell lenni.
2018. jún. 3. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Szörnyen érezném magam, de összeszorítanám a fogam, indulás előtt vennék be gyógyszert és persze magammal is vinnék.
2018. jún. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sehogy. Egy évig éjszakáztam. Tegyél be egy tampont, vegyél be görcsoldót, aztán hajrá!
2018. jún. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos eddig minden gyogyszert, amit probaltam nem segit egy ponton, kettesevel szedve sem, mintha semmit nem vettem volna be ugy szokott gorcsolni a hasam. Csak ossze tudok kuporodni ilyenkor es varni, hogy elmuljon de ha folyton urgalnom kell valamiert az eleg sz.r.. De akkor ugye normalis vagyok meg attol, hogy nem vagyok tul boldog..? Mert raadasul azert is rosszul erzem magam, mert rosszkedvu vagyok es akkor nem vagyok tul vonzo.
2018. jún. 3. 12:57
 4/7 A kérdező kommentje:
En is mar regota ejszakazom, de hamarosan nem fogok mert atkerulok mashova igy konnyebb lesz. De ez a mai egyaltalan nem hianyzott.
2018. jún. 3. 12:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyilván normális, hogy nem vagy boldog. Én is utálok napokig vérezni. De sajnos a munkahelyről nem hiányozhatsz a menstruáció miatt minden hónapban. Próbálj ki a gyógyszerek helyett más fájdalomcsillapító módszert. Biztos van valami teakeverék erre. Hátha az hatásos.
2018. jún. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Próbálj koncentrálni a melóra és a lehető legkevesebbet mozogj. Ha van rá alkalmad akkor melegítsd a hasad valami jó meleggel, az picit enyhíteni fogja a görcsöt.

Nyugi, mint minden ez is el fog múlni!:)

2018. jún. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De ha valaki kérdezi nyugodtan mondd meg hogy ez a behívás pokoli szarul jött!
2018. jún. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!