Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Honnan tudom, hogy mikor van...

Honnan tudom, hogy mikor van peteérésem?

Figyelt kérdés

Halottam erről a hőmérős módszerről, de nekem ez kissé túlkomplikált. Nincs valami egyszerűbb módja, mint minden nap megmérni és feljegyezgetni?

Nem babázás miatt, csak érdekel, mert eddig sosem tudtam megfigyelni vagy hogy is mondjam. A PMS tüneteimmel könnyen eligazodok, de a pé. nekem magas. Tudnátok segíteni?

(35-37 naposak a ciklusaim)

19/l



2018. jún. 4. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:
79%

Szia!

Én onnan tudom hogy mikor van peteérésem, hogy akkor folyásom van, érzékenyebbek a melleim, és szó szerint jobban kívánom a szexuális együttlétet.


Egyébként a peteérés kb.2 héttel a következő menstruáció előtt van. Vezethetsz naptárat/naplót, vannak nagyon jó kis alkalmazások is, ahova beírod hogy mikor menstruálsz, és ott kiírja hogy mikor lesz peteérésed, persze az nem teljesen pontos. De 3 hónap alatt már fogod tudni hogy kb. mikor van peteérésed. Vagy lehet kapni ovulációs teszteket is.

2018. jún. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Több, nyúlós lesz a folyásod, megemelkedik a libidód, szurkálhat a hasad és feszül a melled. Legalábbis én ezeket tapasztaltam. A ciklusod alapján neked kicsit később van peteérésed, nem a 14. nap körül, szóval 2 hét után kezdd el ezeket figyelni.
2018. jún. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!