Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon görcsöl a hasam, mit...

Nagyon görcsöl a hasam, mit csinálja?

Figyelt kérdés
2.napom, de nagyon nem bírom. Fent vagyok már 4 órától, próbáltam meleget rárakni, gyógyszert is vettem be, de nem múlik, csak görcsöl. Mikor a görcs elmúlik egy kicsit, akkor meg az éhség miatt korog a hasam, de hányingerem van, nem birnék megenni semmit, es raadasul hetkoznap van, szoval nem tudok egesz nap itt pihengetni. Kerlek, segitsetek, nem tudom mit csinaljak!

2018. jún. 6. 05:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy érdemes lenne orvoshoz fordulnod, ha a gxógyszerek ennyire nem hatnak. Nem akarlak megijeszteni de lehet akár ciszta is - az ilyen erősségű görcsök nem megszokottak.
2018. jún. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ez van.


Én beveszek első nap végén lefekvéskor egy görcsoldót, meg 3 felé, és így reggelig tök jól bírom, akkor meg úgyis jön a következő szem.


Csak a második napom ilyen durva, a többit meg sem érzem, és egészséges vagyok, nulla ciszta vagy ilyesmi.

2018. jún. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mindig enni kell mielőtt beveszed a görcsoldót, ha nem megy akkor is. Én is mindig szenvedek a fájdalommal és a hányingerrel, hasmenéssel. Nekem csak akkor használ a fájdalomcsillapitó ha eszek. Talán ez lehet a baj neked is.
2018. jún. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

9től nem voltam itthon, kb.délig ugyanúgy nem múlt, azóta már jobb. Nekem a 2.,3. nap a legrosszabb. Ráadásul holnap utazunk, és úgy volt betervezve, hogy nem lesz, de késett 6 napot, szóval belecsúszok. A 4. napon annyira nem görcsölök, utána már csak folyik.

Máskor megprobalok enni elotte, köszi:)

2018. jún. 6. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!