Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyász mit szól a mellbimb...

Nőgyógyász mit szól a mellbimbó piercinghez?

Figyelt kérdés
Eddig soha nem nézte meg doki a mellemet, de érzek benne egy csomót, mikor felhívtam azt mondta menjek be holnap megnézi. De nekem van egy mellbimbó piercingem, amit még pár éve csináltattam, semmi baja nincs, csak egyszer még mondta valami orvos, hogy nem egészséges mert roncsolja a tejcsatornákat. Nem fog kiakadni a doki? Kivenni nem szeretném, mert hamar összeforr, a másik mellembe is volt de tüdőszűrés miatt ki kellettt venni és csak az egyiket tudtam visszatenni utána, pedig kb 20 percre vettem ki. Szerintetek? 17/L
2018. jún. 6. 22:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Örülni biztosan nem fog neki, azt garantálom. De hogy szól-e miatta, azt így láttatlanban nyilván nem fogja tudni megmondani senki.
2018. jún. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Köze ?
2018. jún. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Szólni semmit, de a szeme sem akad fenn, tudja ő már régóta, hogy mennyi hülye van a Földön.
2018. jún. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Szerinted hol nem sz**ja le? De komolyan... Amúgy mi az, hogy 17 vagy, és "pár éve" csináltattad... A szüleidet ennyire nem érdekled?
2018. jún. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
2 éve van meg nagyjából, akkori barátom piercinges volt és megcsinálta, nekem meg tetszett így benthagytam. Anyáék nem tudják, nem látszik, illetve ez nem rájuk tartozik, nem nekik csináltattam:)
2018. jún. 6. 22:28
 6/13 anonim ***** válasza:
38%
Pár éve? Tehát kb 14-15 évesen idegen emberek bámulták és tapizták a melled (na meg átszúrták), és te most erre büszke vagy. Ügyes kislány.
2018. jún. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%
Ja bocsi, azóta leírtad,hogy barátod. 15 éves gyereknek akkor sem kell,hogy a barátja a mellét tapizza, na meg az is felvet kérdést, hogy gyerek mit kezd egy dolgozó korú pasival, de itt már a nevelés a kérdés.
2018. jún. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

Utolsó válaszoló megértette a kérdést, látom.

Jó eséllyel nem fog örülni, de hogy szóvá teszi-e passz.

2018. jún. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%

Nekem senki ne mondja azt, hogy 10 perc kivétel miatt már nem tudod visszatenni. Öltözőfülkében kiveszed, ugyanott visszateszed, nem fog benőni a lyuk.

A nőgyógyász nem fogja jó szemmel nézni, de szólni sem fog, mert nem az ő dolga, hogy kioktasson, milyen hülye vagy. Ha netán gond van a csomóval, ezt még neked sem kívánom, de nagy baromság volt 15 évesen mellpiercinget szúratnod. És igen, roncsolja a tejcsatornát!!! Bár ha soha nem akarsz majd babát, akkor tökmindegy.

2018. jún. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%

Sok mellbimó piercinges nőtől hallottam hogy szakértő által szúrt piercinggel semmi baj nem volt a szoptatással, persze addig ki kell venni amíg a baba szopizik. Mondjuk így hogy a pasija csinálta otthon kérdéses hogy mennyire lett jól kivitelezve de ez legyen az ő baja, egy rakás nő nem ud szoptatni akinek sohasem volt piercingje, van tápszer, nem fog éhenhalni a gyerek.

A doki meg fene tudja mit szól, van aki minden újra fújol van akit nem érdekel hol milyen fém van benned.

Látom egyeseknek nincs jobb dolguk mint itt játszani az okost, tartsuk magunkat ahhoz hogy "mindenkinek joga van elb...ni a saját életét"

2018. jún. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!