Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló mellett ez...

Fogamzásgátló mellett ez mennyire normális? Okozhatja a stressz, vagy valami baj lehet?

Figyelt kérdés

4 hónapja szedek Estelle fogamzásgátlót (előtte egy évig Femiluxot szedtem, bár azt hiszem ez nem számít). Eddig semmi probléma nem volt vele, most viszont olyan, mintha meg akarna jönni már tegnap este óta, pedig tegnap szedtem be a 21., tehát utolsó szemet. Más gyógyszert nem, csak magnéziumot szedek mostanában.

Ennyire bekavarhat a stressz (mostanában van bőven), vagy valami baj lehet?



2018. jún. 7. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Normális igen.
2018. jún. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is Estellet szedek 3 hónapja. A nőgyógyászom azt mondta, hogy ez egy teljesen új, modern, megbízható fogamzásgátló. Én is szedek mellette multivitamint (Jutavit). Azért érzed, hogy meg akar jönni, mert már meg van vastagodva a méhnyálkahártyád, hiszen a 21. tablettát is bevetted. Szeretne már lelökődni, de a bevitt hormon egyelőre nem engedi. Nálam ugyanez volt. Éreztem, hogy már mocorog az alhasam, húzódik, volt 1-2 görcsöm is, de a gyógyszermentes szünet 4. napjának reggelén jött meg, tehát tökéletes időben.

Ne aggódj!

Egyébként olyan szinten bekavarhat a stressz és az idegeskedés, hogy nekem volt arra példa, hogy 50 napig nem jött meg. Ellenkező példa is volt rá esetemben, hogy gyógyszer mellett nem állt el a vérzésem, annyit idegeskedtem!


Szedd tovább a gyógyszert és mindig jegyezd fel, ha valami "rendellenes" történik. :)

2018. jún. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!