Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy 3 éve bevett 72 órás...

Egy 3 éve bevett 72 órás tablettától nem lettem meddő, ugye?

Figyelt kérdés

Még 3 évvel ezelőtt a vőlegényemmel szeretkezés közben, az eleje-közepe felé vettük észre, hogy oldalt kiszakadt az óvszer, rohantam tablettát kérni...Utólag drasztikusnak tartom, nem biztos, hogy lett volna belőle gond, de az egyetem első félévében történt, semmi esetre sem tudtuk volna megtartani a babát, ha lett volna.


Ez 2015 novemberében történt. Az azt követő januárban elkezdtem a Diane fogamzásgátló tabletta szedését.


Ugye nem lettem meddő ezektől? Egészségügyis ismerősöm szerint az Escapelle ezek függvényében kb. 2-3 plusz havi Diane szedésének felel meg.


Köszönöm a segítségeteket.



2018. jún. 9. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Én nem lettem, pedig kB 6 éve vettem be egyszer esemény utánit.
2018. jún. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%
Nem hiszem, hogy az lettél, de csak egy vizsgálat után derül ki, hogy meddő vagy, vagy sem.
2018. jún. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Volt probléma?
2019. okt. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!