Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló szedése mellett...

Fogamzásgátló szedése mellett normális a barnázás?

Figyelt kérdés
Nem tudom mire vélni, hogy tegnap óta (ugyan nagyon enyhén), de barnázgatok. Még 10 szem gyógyszer van ebből a levélből vissza, tehát nem lehet a megvonásos, időben beveszem/bevettem mindig, egy szem sem maradt ki soha. Nem értem. Ötletek? 27N
2018. jún. 9. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Most kezdted el szedni?
2018. jún. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Néha előfordul áttöréses vérzés, főleg ha nemrég kezdted szedni. Enekívül ha ez az első eset nem baj, ha a legközelebbi levél alatt is lesz ilyen, menj vissza dokihoz.
2018. jún. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Idestova 4 éve szedem, ezért sem értem, hogy mitől lehet. Nem fordult még elő ilyen. Köszönöm a válaszokat.
2018. jún. 10. 07:53
 4/5 anonim ***** válasza:
H következő hónapban is előfordul,akkor mindenképpen kérdezz rá a dokinál,mert előfordulhat,hogy nem megfelelő a hormontartalma már neked.
2018. jún. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm.
2018. jún. 10. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!