Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A tamponérzékenység tényleg...

A tamponérzékenység tényleg egy ritka betegség?

Figyelt kérdés
ha vkinek ilyene van kivételes esetekben sem használhat tampont??
2008. okt. 31. 13:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

pontosan mit mondott a doki? egy tampont sem használhatsz vagy csak egy fajtát nem? Amugy milyet használsz?Volt valami baj és úgy mentél dokihoz vagy hogyan jött rá?Ha annyira nem akarsz betétezni, azért menj el egy másik dokihoz is és kérd ki az ő véleményét is. Nem tudom merre laksz, ha Hajdú-Biharban tudok ajánlani egy dokit, aki nagyon jó. Én csak z Ob-t bírom a többitől viszketek, meg nehéz a felhelyezése.


Ennyit találtam: ' Az altesti fertőzésre érzékeny nőknek tampon helyett inkább betétet ajánlatos használni, mivel a tampon könnyen kiszáradhat vagy a vérzés útját állhatja – ez pedig kedvez a fertőzések kialakulásának.'

2008. okt. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!