Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hasonló panaszok miatt vajon...

Hasonló panaszok miatt vajon érdemes lehet fogamzásgátlót szedni?

Figyelt kérdés

Korábban próbáltam egy félét de nem jött be, nem akartam másikat, inkább óvszerrel védekeztünk tovább. Évekkel ezelőtt. Aztán babát terveztünk, majd még egyet. Többet nem szeretnénk, jelenleg óvszerrel védekezünk.

Viszont kegyetlen székrekedésem van luteális fázisban és puffadok, nagy a hasam, de mindig csak a ciklus 2. felében. Arra gondoltam, ha nem lenne peteérésem, talán ezeket is megúszhatom. Érdemes? Vagy még több kárt csinálna?

29N


2018. jún. 10. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindenen segített, amit most szedek. De a székrekedésnek nem hiszem, hogy köze van hozzá.
2018. jún. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát mindig ovu után kezdődik a székrekedés és a puffadás is. És amint megjön a menzeszem, megszűnik.
2018. jún. 10. 20:45
 3/3 A kérdező kommentje:
Beszéltem orvossal, olaj lenne a tűzre. A progeszteron okozza a székrekedést nálam meg valószínű a mozgásszegény életmód, a fogamzásgátlóban meg a progeszteron mesterseges megfelelője van így valószínű állandósulna a székrekedés.
2018. júl. 1. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!