Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Antibiotikum mellé milyen...

Antibiotikum mellé milyen probiotikum?

Figyelt kérdés
Hólyaghurutra kaptam antibiotikumot.Nem szoktam ilyenkor probiotikumot szedni, de azt olvastam, hogy ez segít, főleg ilyen helyzetben. Milyen, vény nélkül kapható probiotikumot javasoltok a hüvelyflóra helyreállításához?

2018. jún. 10. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
2018. jún. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A Protexin Gynophilus is jó?
2018. jún. 11. 11:43
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Semmi értelme antibiotikummal együtt szedni, mert azt is elpusztítja az antibiotikum, kezelës után kell szedni.
2018. jún. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utána szeretném szedni. De a Protexin Gynophilus is jó erre a célra?
2018. jún. 11. 15:30
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó a Gynophilus, csak most hiánycikk, legalábbis az olcsóbb helyeken, ahol 2200 Ft/doboz. De ezt nem "szeded", hanem a hüvelyedbe dugod. Miközben a szájon át szedendő probiotikum is fontos antibiotikum kezelésnél. Pl. az Enterolra nem hat az antibiotikum gyilkos hajlama, azt lehet párhuzamosan szedni.
2018. jún. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen-igen, utánajártam a témának. Köszönöm a segítségeiteket!
2018. jún. 11. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!