Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló szedése után...

Fogamzásgátló szedése után mikor várható, hogy rendes menstruáció jön meg? Lindinette 20

Figyelt kérdés
Lindinette 20 fogamzásgátlót szedtem, május 18-án hagytam abba a szedését, családtervezés céljából. Az utólsó tabletta bevétele után csak május 22-én volt pecsételő vérzésem, majd pedig június 1-én, de akkor is csak pár csepp. Mikorra várható, hogy helyreáll a ciklusom. Korábban mindig rendszeres volt. Az első terhességem előtt is ezt szedtem, akkor egyből helyre állt a vérzésem.
2018. jún. 11. 08:47
 1/2 anonim ***** válasza:
54%
Lehet hogy soha. Van, hogy nem áll helyre. Mindenesetre várj 3 hónapot, ha nem rendezodik, akkor keress fel egy orvost
2018. jún. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hónapokig,de akár fél évig is eltarthat,mire rendeződik a ciklusod.

A barátnőmnek 1 év kellett hozzá.Sajnos,a hormonpótlást megbosszulja a szervezet.

2018. jún. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!