Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megjött a havim úgy volt hogy...

Megjött a havim úgy volt hogy holnap megyünk fürdeni a barátommal de megmondtam neki hogy nem megyek most haragszik rám mit tegyek? 18l

Figyelt kérdés
2018. jún. 11. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Jézusom...

Aki ilyen hülye, hogy olyanért haragszik rád, amiről nem tehetsz, azt inkább tedd lapátra.

Ha meg te vagy olyan kuka, hogy nem mondtad meg neki, hogy miért nem mész, akkor még pótolhatod...

2018. jún. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Én nem tennék semmit, ez az ő baja, jogod van nem menni s ahhoz is, hogy ne mondd meg az okot, vannak szemérmesebb emberek és még én se szeretem ezt megosztani azzal, aki nem a családtagom s nem tartozik rá, bár tök természetes dolog.
2018. jún. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Mondd neki,hogy ha neki lesz egyéb problémája,amiről szintén nem tehet,hasonló hozzáállást fogsz tanúsítani,mint ahogyan ő tette.

Előbb azért értesd meg vele,hogy ilyenkor nem szabad klóros vízben fürdőcskézni,és a mensit sem lehet késleltetni.Ha ezután is durcáskodik,akkor az első kommentjét ajánlom figyelmedbe.

Gyerekes,ha valaki így viselkedik,mint a barátod.

2018. jún. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Hova mennétek fürdeni? Ha strandra, akkor nem érdemes pénzt kiadni csak azért, hogy a parton ülj, szóval megérthetné a barátod.

De ha ingyenes helyre, pl. szabadstrand a Balatonnál, akkor mehetnél, elleszel a parton. Lehet, hogy az a baja, hogy ő szívesen fürdene, és most nem tud menni, mert egyedül valószínűleg nem akar, és hirtelen nem tud keríteni senki útitársat.

2018. jún. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Majd menjetek máskor, mikor

nem lesz meg

2018. jún. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég, egy 13 évessel jársz?! Kb. azokba szorult ennyi empátia. Szégyellje magát a kedves "barátod".
2018. jún. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%

Pfff, szerencsétlen te :(


Ilyen gykérrel miért vagy együtt?


Okés, mi pont akkor megyünk Rovinjba, mikor meglesz, de a párom így kapott 5 nap szabit, ez van.

2018. jún. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Cseréld le a barátodat.
2018. jún. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!