Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sikerulhet a lapos has?

Sikerulhet a lapos has?

Figyelt kérdés
Elkezdtem a 30 days kihivast lapos hasat szeretnek napi 5 perc eleg? Mellete het 2x futok es nem eszek mar annyit sot 5 utan mar csak uborkat vagy paradicsomat eszek de abbol is csak mertekkel! Sikerulhet a lapos has?
2018. jún. 11. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Kivéve persze ha már most is lapos a hasad, mert akkor igen. Egy hónap alatt kb 4kg-ot tudsz fogyni.
2018. jún. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
5-6 kilot szeretnek fogyni annyi felesleg van a hasamon
2018. jún. 12. 09:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is csinàlom,napi szinten az 5 perces hasedzést és még azon felül 20 perces hasedzést végzek ès 30 perces testedzést végzek,de azt más videók alapján és 3 hónap után sincs eredménye.



Szerintem nagyon sok idő kell hozzá hogy lapos hasad legyen,ha van ott egy pici zsír,mert a hasi zsír tűnik el a legnehezebben

2018. jún. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Enni pedig kell. Fokozottan figyelni a megfelelő mennyiségű és minőségű fehérjebevitelre!

2 dolgot nem szabad elfelejteni:


1) Nincs helyi zsírégetés. Nincs. Nem létezik!

2) A női test jóval több zsírt raktároz, mint egy férfi. Ez nem baj, sőt, ettől lesz olyan szép, ívelt, kecses. Szóval nem biztos hogy olyan nyerő a lapos has. ;-)

2018. jún. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!