Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Borotvahabtól irritált és...

Borotvahabtól irritált és gyulladt lettem lent. Mit tegyek rá, hogy elmúljon a gyulladás?

Figyelt kérdés
Tegnap este megborotválkoztam férfi borotvahabbal és utanná pár órával elkezdett viszketni és fájni,meg be is pirosodott. Nem tudtam mit szabad tenni rá,ezért bekentem kókusz olajjal.Már nem viszket,de még mindig fáj és piros. Mit tegyek?

2018. jún. 12. 08:16
 1/3 A kérdező kommentje:
Kicsit pontosítok,nehogy félreértés essen.Nem a szörtüszőim gyulladtak be,hanem a vaginám.
2018. jún. 12. 08:20
 2/3 anonim ***** válasza:
19%

Elöször is kizárt, hogy a vaginád gyulladt be, mert az a belsö rész, és ott semmi esetre sem tudtál bortoválni semmit!


Másodszor ne kenj rá semmit, hanem hütsd, esetleg babahntöport használhatsz, minden más csak ront rajta.

2018. jún. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Viszont bekerülhetett egy kis borotvahab,mert a bejáratom körül a leg iriitáltabb,nem pedig ott ahol boritváltam.
2018. jún. 12. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!