Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mutatóujj átmérőjű hüvely!?

Mutatóujj átmérőjű hüvely!?

Figyelt kérdés

Hali.

25 éves vagyok. Leszbikus, így férfiakkal még nem volt dolgom.

Úgy érzem nem is lehetne, ha hetero lennék se, hiszem behatolni egy 2-3 centi széles pénisszel IS!! lehetetlen. Nemhogy normál mérettel.

1 ujj, ami pont befér és ennyi.


Nem tudom férfival hogy lennék szexuálisan együtt, szülésről meg ne is beszéljünk.

4 éve állandó párom van, fel is tud rendesen izgatni, de pl ha már 2 ujjal csinálná nem bírnám.


Doki fog nemsokára látni, nem merek belegondolni hogyan fog megvizsgálni így. :( Voltam már 2-nél, jól kiröhögtek mikor elmondtam a bajom. Hogy akkor mit akarok én gyereket mikor egy f@sszal sem bírok el stb.

Szórol szóra így fogalmazott...

A másik meg mivel leszbikus vagyok, tehát SZŰZ, rektálisan akart megvizsgálni...



HELP! Valaki van még így?

Mi lehet az oka egyáltalán és van-e rá megoldás?



2018. jún. 12. 17:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Nem értem, mire akarnál megoldást? Nagyobb hüvelyre, vagy a leszbikusság feladására?
2018. jún. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
76%

Császárról nem hallott még a doki?


Erősen kamugyanús.


A hüvely tágulékosny, nincs olyan hogy megfeleő izgalmi állapotban, síkosítással sem képes minimális tágulásra.


Szerintem arra van kihegyezve ez a frusztrált pasi által kiírt kérdés,hogy a leszbikusoknak milyen szar a szexuális életük...

2018. jún. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
45%
Vaginizmus lehet esetleg. Nézz utána, hátha.. ☺️
2018. jún. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Lány vagyok gyerekek nyugi..

Majd ha elmész a dokihoz, aki 5 centis kacsával közelít az egy centis nunidhoz, megtudod mi a kamu... Aztán feltolja a köldöködig!

Birom az ilyet..lehúrrogni tudtok, segíteni nem. Pedig egymás segítésére lenne ez az oldal.

Minek is akartam volna normális választ..


De hallott a császárról gondolom, csak ha "nem tudja belémtenni" a cumóját a csávesz, ha erre sem vagyok képes, mit akarhatnék szülni már.. Ez lett volna a lényeg, sírva távozás lett a vége mind2szer.


Gyereket szeretnék akkor is ha leszbikus vagyok. Nem vágyhatok családra? Nem apa-anya-gyerek, hanem anya-anya-gyerek családra...

És csak érdekelt van-e 1-2 hozzám hasonló sorsú lány/nő, akitől nem kértem privátot, csak írja le pár mondatban kommentben, név nélkül, hogyan éli meg, őt hogyan vizsgálják, hogyan él szexuális életet, miben akadályozza, zavarja és esetleg hogyan szült babát (ha hüvelyi úton szülte).


Nagy kérés lenne, ha olyan válaszolna aki érintett mi? A ""szakértők"" helyett...

2018. jún. 12. 19:27
 5/11 anonim ***** válasza:
16%
Nem is latod mivel kozelit a doki a "nunid" fele, mivel le kell tenni a fejed. Vagy rettento alacsony a fajdalomkuszobod, vagy valami psziches problemad van.
2018. jún. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hát elég alacsony a fájdalomküszöböm is. Ezért félek. Legyen már bennetek egy kis együttérzés. Nem kell taplónak lenni rögtön...


Voltam nőgyógyászaton meg szülészeten is gyakorlaton, onnan tudom... hogy láttam.

És nekik nem fájt, a sikosítótól becsúszott simán, pikk-pakk megvolt a kenetvétel, vizsgálat minden. Én meg majd' elájultam mikor láttam milyen eszközökkel végzi az orvos..

2018. jún. 12. 19:49
 7/11 A kérdező kommentje:

De hagyjuk is.. Éretlen társadalomtól mit is vártam :) hogy pszichésen hülye vagyok.. Köszönöm szépen!

Majd megoldom valahogy..szevasztok

2018. jún. 12. 19:51
 8/11 anonim válasza:
96%

Nyugi szivem...pasik többsége válaszol itt.

Szerintem is vaginizmusról van szó, nekem is az van és mindenféle vizsgàlat meg ujjazás fáj... ez van :/ Lelki okai vannak, engem pl. megerőszakoltak...

2018. jún. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
67%

Esetleg fecskendővel való megtermékenyítésen nem gondolkodtál? Nem feltétlenül kell lefeküdnöd férfivel hozzá. ^^)


Amúgy ha tényleg ennyire fáj, miért nem párod vállalja? Nem muszáj válaszolnod, csak én is hasonló helyzetben vagyok és én nem is tudnám bevállalni.

2018. jún. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
11%

Azért vagy szűk, mert szűz vagy fizikálisan. A heteró szűz lányok is hasonló gondokkal küzdenek. Egy pénisz is fájdalmasan "tágít" első alakalommal, ez természetes ( tudom, vannak kivételek).

2 megoldás van: vagy nagyon alacsony a fájdalomküszöböd vagy vaginizmusod van.

Egyébként szűzkacsa is létezik. Keress egy normális nődokit, aki nem tesz szemrehányást!

2018. jún. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!