Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség! Menstruáció, tamponc...

Segítség! Menstruáció, tamponcsere? A többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni!

Másodéves vadgazda technikusnak tanulok. Idén nyáron lesz 1 hónap nyári gyakorlatom. :S Ebből egy hetet végig kint vagyunk az erdőn, ez a hét pont akkorra esik, amikor meglesz. Elég erősen megvan nekem, reggel 7:20-tól 13:05-ig vagyunk kint. :/ Három osztály lesz kint, mi és még a felettünk járó osztályok. (hurrá) Ez kb 50 fő, ebből 3-an vagyunk lányok, és őket se nagyon ismerem. A többi fiú..megint hurrá. Nem tudom hogyan oldjam meg a tampon és betét cserét, mert alap, hogy WC nincs, azokkal a lányokkal nem vagyunk egy területen, hogy elkísérjenek. A tanáraim is mind férfiak. Ki bírná valamilyen erősebb tampon, + betét? Vagy úgy hogy max mégis el megyek valahova, és hátha nem jönnek utánnam? Vagy valami más, okos dologm hogyan bírhatnám ki ezt a hetet? Nagyon fontos.. előre is köszönöm! 16/L

(Bocsánat hogy hossző lett! xD)



2018. jún. 13. 16:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valahova vonulj el cserélni, mert ha esetleg szivárog vagy valami, az sokkal kellemetlenebb lenne, meg nem is lenne higénikus.
2018. jún. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
7:20-tól 13:05-ig biztos pisilned is kell, akkor félrevonulsz oda, ahol nem látnak, és tampont is cserélsz.
2018. jún. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Pisilni mész és közben kicseréled. Ennyi.
2018. jún. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
És sehol egy wc? Hogy fogtok tisztálkodni is?
2018. jún. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Az kb 6 óra akkor.


Hát a vérzésed te ismered, nekem átlagos, néha gyenge van, 4-5 órát bőven kibír egy normál tampon (csak viszonyításképp írom), mindig teszek alá egy tisztasági betétet azért.

Én szerintem azt csinálnám, hogy tampon, és egy nagyobb, akár éjszakai betét. Azzal szerintem elvileg ki kellene bírni 6 órát, plusz azon se stresszelnél, hogy átázol. Szoros bugyi, sötét nadrág. És persze ha cserélni kell, akkor eltávolodsz a többiektől, csak nem követnek. Vagy ha valaki utánad megy, max.mondod, hogy pisilned kell.

Kézfertőtlenítő,törlőkendő, kis üveg víz legyen nálad.

2018. jún. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Sajnos sehol nincs arrafelé WC...a pisilést ki szoktam bírni, de ezt muszáj lesz megoldani valahogy... Nem akarok átázni.. Baromi ciki lenne ennyi fiú között.. :S köszönöm a segítséget!
2018. jún. 13. 17:12
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet, kézfertőtlenítőt mindenképp viszek! Köszönöm! :)
2018. jún. 13. 17:19
 8/12 anonim ***** válasza:
29%
#6: És a fürdést hogy oldjátok meg? Az alatt sem tudsz cserélni?
2018. jún. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az alatt igen, de nap közben nem... És ugye majdcsak egész nap ott vagyunk, amíg 'dolgozunk' addig tuti, és az az olyan intenzívebb... Amilyet nagyon macerás
2018. jún. 13. 17:36
 10/12 anonim ***** válasza:
Az én vérzésem kibírná. Tegyél be egy normál tampont, alá meg egy éjszakai betétet. Így nem fogsz elázni akkor sem, ha szivárog.
2018. jún. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!