Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi bajom lehet?

Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Az lenne a kerdesem hogy mit kene csinalnom? 4honapja nem menstrualok gyogyszert nem szedek nemi eletet sem elek, annyira nem vettem figyelembe hogy nem jott meg mert mar regebben is volt hogy kimaradt 1-2 honap, de most ezt sokallom egy picit. Neha alhasi fajdalmaim vannak vagyis szur. Kb. 1 hete sotetbarna neha mar feketenek mondhato folyasom van. Tudom sokan most azzal fognak jonni hogy hulye vagyok hogy nem nogyogyaszhoz megyek de nagyon szegyenlos vagyok es eddig nem tudtam ravenni magam. A normalis valaszokat elore is koszonom!

2018. jún. 13. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy hülye, de tényleg menj el nőgyógyászhoz. Ha férfi előtt szégyenlős vagy (de hidd el, nagyon nem érdekli, neki ez csak munka), akkor menj el nőhöz. Ezer féle bajod lehet, majd ő kivizsgál.
2018. jún. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod, hogy muszáj lesz dokihoz menned, mert ez nem normális. Egy jó nőgyógyász továbbküld mindenféle vizsgálatokra. Egy rossz nőgyógyász felírja neked a fogamzásgátlót...
2018. jún. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Es az lenne a kerdesem hogy nogyogyaszhoz valamint a tovabbi vizsgalatokhoz kell szuloi beleeggyezes? Mert tudom furan fog hangzani de nem vagyok olyan viszonyban veluk hogy ilyenekrol beszelnek.
2018. jún. 13. 19:16
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy egy vizsgálathoz kéne szülői engedély. Csúnya világot élnénk, ha valakinek 16 évesen mondjuk tüdőgyulladása lenne, de nem vizsgálhatná meg az orvos, mert a szülei nem egyeznek bele. Kérj időpontot egy neked szimpatikus nőgyógyászhoz (akár sztk, akár magán) és menj el.
2018. jún. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sssaszem ***** válasza:
0%
Az miért nem jó, ha 4 hónapja nem menstruál?? A baba miatt kell vérzésnek lennie???
2018. jún. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Te minek jössz ide ebbe a témába dumálni utolsó? Gondolom férfi vagy akinek fogalma sincs a női testről.......

Kérdező menj el nőgyógyászhoz mert ez nagyon nem normális ahogy a fekete folyás sem. Már rég el kellett volna menned!! Inkább megvárod míg valami nagyobb bajod lesz?

2018. jún. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nyomás a dokihoz Kérdező, még ha - tudom - iszonyú nehéz is elindulni.

Utána már sodornak az események, hidd el :) !

2018. jún. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az lehetseges hogy a ciszta kidurrant? Az alhasamnal mar nem erzem hogy annyira fellenne fuzzadva es a feketes folyad elott es utan majdnem ey hetig barnas folyasom volt. Es mar az alhasi szurasokat sem tapasztalom.
2018. jún. 22. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!