Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tehetek a vaginám kellemet...

Mit tehetek a vaginám kellemetlen szaga ellen?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy esetleg fertőzésről vagy felfázásról van szó.Mindkettőt lehetségesnek tartom...Lényeg a lényeg:pàr napja meghűltem ,és mivel bentlakásban vagyok az ovisok wcjét használom annál látva a legkevésbé a fertőzések lehetőséget,szűz vagyok tehát nemi betegség ki van zárva (orál sex sem jön szóba),elég rosszul ettem mostanság meg állítólag attól is kialakulhat akármi odalent ha szar anyagból van az alsóneműm,és hát van egy-két csipkés ami nagyon bevág...Meg történt kb másfél hete hogy szőrtelenítő krém leszedte a bőrt.Ja meg dusfürdőt nem használok már egy ideje mert állítólag egészségtelen a bőrnek,szóval vagy sima víz vagy szappan és 2-3 naponta szódabikarbóna s heti 2x bőrradír...Szóval ja...sok közül nem tudom mi lehet az oka.Mondjuk nem is az a lényeg,hanem hogy akivel még megesett ez (szokatlan,kellemetlen szagú folyás) Mit tett ellene étkezés esetleg higiénia szempontjából (minden nap zuhanyzok legalább 1x szóval nem erre értem).Mit lehet tenni annak érdekében hogy minnél előbb megszabaduljak eme kellemetlen tényezőtől?

2018. jún. 13. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugye odalent nem testradírozol? Használj intim mosakodót és menj el orvoshoz lehet gombás fertőzésed van...és kérlek me használd az ovis wc-t...
2018. jún. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mivel bajom van a szőrbenövésekkel és az ellen azt ajánlják de,ott is radírozok
2018. jún. 13. 23:37
 3/7 anonim ***** válasza:
ejha, és a szódabikarbóna minek? és miből gondolod,hogy a Tusfürdő károsabb oda mint a radír? intim lemosó, vagy tusfürdő. valószínű gomba. menj nőgyógyászhoz.
2018. jún. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ennyi minden nem ida valoval (szodabikarbona, radir... stb) osszekenegeted magad lent, majd csodalkozol h bajod van, de tusfurdot nem hasznalsz... soha nem kennek ilyeneket lent magamra... sztem tonkrevagtad a bakteriumflorad... ezert elkapsz mindent, olyat is amit siman legyozne a tested...
2018. jún. 14. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Soha nem hallottam olyat sehol, hogy a testradír jó lenne a szőr benövésekre, de azt igen hogy az oliva olaj jó rá..a testradírral az elhalt hámsejteket tudod eltávolítani...nem a benövést...ne használj odalent szódabikarbónát vagy ilyesmiket, ha az intim mosakodó nem tetszik még az is jobb, ha csak sima vízzel megmosod esetleg olvass utána a canesten kombinak és kúráld ki magad...ismétlem magam...az ég szerelmére NE használd az ovisok wc-jét...van egy ovis korú lányom/hál' istennek magánba jár/ de ha 1x gombás fertőzést kapna el egy felelőtlen nagy cula miatt, biztos hogy megemlegetné...1-es voltam
2018. jún. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem konkrétan a szőrbenövés ellen használom a bőrradírt,hanem ugye a szőrbenövés többek közt a nem eltávolított halott bőrréteg miatt alakulhat ki,és az ellen használom a bőrradírt hogy aztán ne legyen szőrbenövésem.1000x kerestem már rá hogy mit lehet tenni a szőrbenövések megelőzése érdekében ,mindenhol ezt írták....Ami meg azt illeti ez a felelőtlen nagy cula pont azért használja az ovis wct mert nem akart nemi betegséget össze szedni az idegen piscáktól akik után elvárás volna hogy én takarítsak ha hiegénikus körülmények közt akarok élni,de ők viszont nem tennék meg ugyanazt,ezért kell papucsban zuhanyozzak (ha nem akarok lábgombát is) és az ovis wct használnom (amiről tudom hogy takarítva van) mert másképp 2-3 hétig kéne folyamatosan állva végeznem a dolgom...a pisilés még hagyján,de már így is kezdem pasinak érezni magam...de azért nyugi,amióta észrevettem nem használtam az ovis wct.
2018. jún. 14. 23:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó-jó...én is voltam kolis/pont ezek miatt én is utáltam az ottani fürdőt-wct/ de lehet kapni papir wc ülőkét vagy antibakteriális kendőt...nem tudom milyen bugyit hordasz/nem is érdekel/de ha tangát inkább mellőzd és hordj olyat ami pamut és jól szellőzik...szerintem a tanga a legegészségtelenebb/jó ritkán elmegy de állandóra nem/lehet amiatt kaptál el valamit nem a többiektől...
2018. jún. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!