Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellkisebbítés 18 éves kor...

Mellkisebbítés 18 éves kor alatt lehetséges egészségügyi okokból?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és elég nagy melleim vannak. Fáj tőlük a hátam és a sportban is elég korlátozott vagyok tőlük. Hogy lehetséges, hogy valami módon megkisebbítsék őket? Ingyen lehetséges? És valaki nem tudja, hogy erre hol kerül sor? Mennyi ideig tart belőle a felgyógyulás? (gondolok itt arra hogy sebek begyógyulása stb)

2018. jún. 14. 15:58
1 2
 11/13 anonim válasza:
0%
A mell az lényegében zsírszövet. Kezdj el mozogni és leadod hamar. A hátfájásnak is jót tesz egy kis mozgás.
2018. jún. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
0%

Jézusom!!

Hova süljed ez a világ?? Az rohadtul nem nagy mell. Nekem 13éves koromban (75)E-s melltartót hordtam és azóta egyell nagyobbat. Ha én azt el tudtam viselni olyan idősen akkor neked sem lesz ekkorától semmi bajod. Egyébként ez nem egésszégügyi ok......

Idióta......

2019. júl. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hívd idiótának azt, aki megérdemli. Mit képzelsz magadról feljössz ide oltogatni az embereket úgy, hogy nem is ismersz senkit? Pont az ilyenek miatt mint te mindig oda kell írni, hogy csak a segítő jellegű válaszokat írjanak le..phh..
2019. júl. 15. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!