Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ebben az esetben lehet szeretk...

Ebben az esetben lehet szeretkezni?

Figyelt kérdés
Egy hete voltam nőgyógyásznál, mert viszketett a hüvelyem és folyásom is volt, felírt hüvelykúpot, kenőcsöt, és pár napja már semmi különös bajom nincs (pedig 2 orvosnál is voltam akik nem kezeltek jól, így 3 hónapig viszketett a hüvelyem, de most meg minden rendben)és a kérdésem hogy lehet-e már orális szex?
2018. jún. 14. 16:16
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És még hogy most már mehetek strandra?
2018. jún. 14. 16:18
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Én a helyedben még visszamennék a nőgyógyászhoz ellenőrzésre. Nekem is ugyan ez volt a bajom, már napok óta tünetmentes vagyok de kértem egy kivizsgálást, 1 hét múlva meg is van az eredmény. Addig nem tenném a helyedben amíg meg nem mondják hogy negatív lett a lelet.
2018. jún. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Az orális szex rákkeltő és gusztustalan. Azt az orvostól kérdezd, hogy mehetsz-e strandra? Elég sok fertőzést lehet a strandokon kapni.
2018. jún. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem még ne, azért nem olyan hosszú idő az a pár nap, és még elég nagy a fertőzésveszély.
2018. jún. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha elmúlt a panaszod, és vége a kezelésnek, lehet szexelni és strandolni. De ha a barátod nem lett kikezelve, valószínűleg vissza fogod kapni tőle.
2018. jún. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

A barátom is lett kezelve

És amúgyis óvszerrel védekezünk.

2018. jún. 14. 16:47
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

"viszketett a hüvelyem és folyásom is volt...a kérdésem hogy lehet-e már orális szex?"


Te k i n y a l n á d magadat??

Undorító egy nőszemély vagy!!

2018. jún. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%

Ezt lehet tőled elkapni:

[link]

2018. jún. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#7 elmúlt már a betegségem!
2018. jún. 15. 08:02
 10/12 A kérdező kommentje:
"A szájrák súlyos esetben akár a fenti képen láthatóhoz hasonló tünetekkel is jelezhet. Az esetek több mint 80%-ában a dohányzás és a túlzott alkoholfogyasztás felel a betegség kialakulásáért"
2018. jún. 15. 08:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!