Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek terhes?

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Szedek fogamzásgátlót, eddig semmi baj nem volt, most viszont megint kimaradt a vérzés, azaz második alkalommal nem jött meg, a betegtájékoztató szerint lehet terhesség. Mindig időben vettem be, teszteltem is, 2 negatív, egyiken egy nagyon nagyon gyenge második csík van. Nem vagyok rosszul, nincs mellfájdalom, hányinger. Lehetek terhes?

17/L


2018. jún. 15. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Gyorsan menj orvoshoz.
2018. jún. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak jövő hét szerdán tudok menni.
2018. jún. 15. 13:52
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

En a helyedben tesztelnek meg egyet.

Azt viszont nem ertem, hogy haar egyszer kimaradt akkor miert nem mentel orvoshoz. Lehet nem jo neked az a gyogyszer, amit szedsz.

2018. jún. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Orvosnak mondtad már hogy maradt ki vérzésed?
2018. jún. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A nagyon halvány második csík is csík. 2 csík pedig tudod, mit jelent... Irány a nőgyógyász azonnal!
2018. jún. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az első kimaradt után is szóltam az orvosnak, azt mondta előfordul nyugodtan szedjem tovább.
2018. jún. 15. 14:14
 7/7 anonim ***** válasza:
A halvány csík mikor jött ki?Időn belül?Vagy később nézted meg és akkor láttad csak?
2018. jún. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!