Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Esemény utáni tablettát...

Esemény utáni tablettát kellett bevennem. Ki vagyok idegileg és félek hogy így nem is fog hatni. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
1 napj voltunk együtt a párommal. A gumi kiszakadt. most jutottam sajnos csak el a tablettához. Faluban élünk, nem volt olyan könnyű beszerezni. Escapelle tablettát kaptam. Egész nap fórumokat olvasok és azt írták, hogy nem hat ovuláció után. Márpedig én utána vagyok pár nappal. Már órák óta sírok, nem hiszem el hogy ennyi hormon ne hasson azért mert ovuláció után vagyok... nem is értem
2018. jún. 15. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Hülyeség.

Egyébként is,ha már nem megtermékenyíthető a petesejt,akkor mégis mit termékenyítene meg a spermium?

2018. jún. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fog hatni. Nem te vagy az első, aki ilyent használ.
2018. jún. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotok! Nagyon remélem hogy fog.. :(
2018. jún. 15. 19:47
 4/6 anonim ***** válasza:
egyszer nekem is kellett, én is falun lakom, nekem se volt egyszerű (és gyors) a beszerzés. azt se tudtam, hogy fel kell íratni (ez mekkora hülyeség amúgy), úgyhogy az is egy plusz kör volt. majdnem kicsúsztam a 72 órából. bevettem, és konkrétan semmi nem történt. se görcs, se hányás, se rosszullét. mintha be se vettem volna. féltem, hogy akkor ez most azt jelenti, hogy már késő. de szerencsére nem voltam terhes utána :D
2018. jún. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fog hatni nyugi!
2018. jún. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
12%
Nem kéne annyit huncutkodni...
2018. jún. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!