Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a teendő ha nőgyógyászhoz...

Mi a teendő ha nőgyógyászhoz szeretnék menni? 18/L

Figyelt kérdés
6éve van folyamatban hüvely gombám. Anno a kezdeteknél anyuékat nem érdekelte ezért mostanra már nem tudok kilábalni belölle. Mint minden évben idén is az a cél hogy meg gyógyuljak. Szóval ideje lenne már magamtól orvoshoz menni. Hogy csináljam? Nézzek telefonszámot és kérjek időpontot? Vagyenjek el és kérjek számot? Kell fizetni? Ha én mindig ugyan ahhoz a dokihoz akarok menni akkor mi a teendő? Az már magán rendelés? Mennyibe kerülne ez? Egyáltalán nem vagyok tisztában az ilyen dolgokkal. :/

2018. jún. 15. 19:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Van a helyi szakrendelőbe mész ingyen, előtte kikeresed a telefonjukat és időpontot kérsz, vagy érdeklődsz ismerőseidtől egy jó magánorvos iránt, de az olyan 20.000 körül lehet. Az illetők honlapján fenn van az ár is. Nekem személy szerint teljesen megfelelt az állami orvos is ingyen.
2018. jún. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor rá keresek a kórház számára, kérek időpontot, behívnak, megvizsgálnak és ennyi? Nekem azért lenne fontos ugyan az a doki hogy tudja mi a helyzet. Vagyis tudja hogy több éves dolog és nem pár napos könnyen kikúrálható fertőzés.
2018. jún. 15. 20:02
 3/11 A kérdező kommentje:
Időpont kérésnél ha mondom a doki nevét akkor mehetek mindig ugyanahoz?
2018. jún. 15. 20:03
 4/11 anonim ***** válasza:
Szegeden úgy van, hogy időpont nélkül bemész a klinikára. Ott van ambuláns rendelés. Beadod a TAJ kártyádat, és szólítanak. De nem mindenhol működik így.
2018. jún. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyébként mindegy, hogy ugyanaz az orvos vagy másik, mert a kartonodon rajta van, hoyg mikor mi bajod volt és mit kaptál rá.
2018. jún. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nálunk felhívod a rendelőintézetet, megmondod a címedet és megmondják, hogy melyik dokihoz tartozol. Ha máshoz szeretnél menni, akkor az nem köteles elvállalni. Vagy mehetsz a magánrendelésére.

De az, akihez tartozol ingyen van.

A városi rendelőn kívül van még másik ingyenes is, de oda hónapokig tart mire időpontot kapsz.

Előre kell időpontot kérni telefonon.

A kórházba sürgős esetben lehet menni időpont nélkül is, de akkor órákat kell várni, hogy sorra kerülj.

2018. jún. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász ha nem Pesti vagy akár 10-12.000 ft-ért rendel privàtban.Keress egy szimpatikus orvost és nézd meg hogy intetneten fent van e mint magánorvos,a legtöbb orvos az árait is feltűnteti neten
2018. jún. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Hol laksz mert akkor könnyebb lenne dokit javasolni?
2018. jún. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én dokim Győrben 15.000 -ért vizsgál citológiával, ultrahanggal együtt. Ez magánrendelés, és előzetes telefonos bejelentkezés van.
2018. jún. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a nőgyógyász ért ehhez a legjobban. Az ilyesmi a nemibeteg kategoriába is sorolható és a bőrgyógyászok kezelik. A gombafertőzés leküzdéséhez nem szokott elég lenni a helyi terápia. Cukormentes étrendet és esetenként tabletta szedését is szokták javasolni. Attól is függ milyen gomba de a kezelés ideje elhúzódó is lehet. Ha fertőzöttként szexelsz akkor a fertőzést tovább adod
2018. jún. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!