Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap bevettem egy Escapelle...

Tegnap bevettem egy Escapelle nevű esemény utáni tablettát. Szerintrtek nagy bajom lenne ha bevennék egy EllaOne-t is ma?

Figyelt kérdés
frissen végzett gyógyszerész ismerősöm írta fel. Én vegyészmérnöknek tanulok, szóval valamennyi fogalmam van a dolgokról. Utána néztem több tudományos oldalon is amik azt írják, hogy ovuláció után nem hat a tabletta, sőt még növelheti is a terhesség esélyét ( progeszteron szerű hatása van ami meg segíti a beágyazódást). Szóval kidobtam egy rakás pénzt és még haszna se volt... de nem tudnánk most felnevelni a párommal egy babát szóval gondolkozom rajta, hogy beveszek egy másik fajta tablettát, ami máshogy hat..
2018. jún. 16. 10:55
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Ha szét akarod phaszni a hormonjaidat, vedd csak be nyugodtan. Ember, FÉL ÉVENTE nagyon maximum EGY esemény utánit lehet bevenni. Te normális vagy?!
2018. jún. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

az esemény utáni tabletta nem fogamzásgátló!!!

ha annyira félsz a terhességtől,miért nem szedsz rendszeresen fogamzásgátlót??

Ha annyira értenél a dolgokhoz akkor nem kérdeznél ekkora hülyeséget.

2018. jún. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom, hogy miért kell ezen annyira parázni. Tökéletes az a gyógyszer is, amit kaptál. Ez is hónapokra felborítja majd a hormonjaidat, de ha ennyire nem érdekel, akkor vedd be.
2018. jún. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Ennyi hormon már komoly mellékhatásokat is okozhat. Bevérezhetnek a hajszálerek is.
2018. jún. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mi az hogy bevérezhetnek a hajszálerek??
2018. jún. 17. 00:00
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Nem igazán lehet ezt több módon érteni.
2018. jún. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%

Vegyél, cs.szd csak szét a hormonháztartásodat, ha minden fxságot elhiszel :D


De szerintem inkább ne szexelj ennyi ésszel, és nem kell magad okosnak képzelni, mert NEM vagy az.

2018. jún. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
vegul terhes lettel? vagy lett valami mellekhatas?
2018. szept. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tényleg. Engem is érdekelne. Történt vmi azóta?


Üdv.

2019. jan. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!