Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az ajakherpesz kiterjedhet a...

Cinderella1201 kérdése:

Az ajakherpesz kiterjedhet a nemiszervre is? Illetve ha még soha nem volt aktusom lehetséges hogy herpeszem van?

Figyelt kérdés
A nagyajkamon felfedeztem két pattanás szerű izét... Plusz a csiklóm "töve" körül apró pattanás szerű kis cuccok vannak amiket leginkább ahhoz tudok hasonlítani amikor az embert kirázza a hideg és libabőrös lesz, csak épp nem olyan sűrűn vannak egymás mellett. A nemiszervem nem borotválom, szóval fogalmam sincs mi lehet ez.

2018. jún. 17. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:
igen, terjedhet a genitáliákra is. az, hogy az valóban herpesz-e azt az orvos tudja megmondani.
2018. jún. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
milyen színűek? ha bőr színű akkor nem herpesz. egyébként is elég nehéz a herpeszt nem beazonosítani, nagyon fáj, nagyon viszket, nagyon undorító. de amúgy elég kevés az esély hogy átterjedt oda neked, ha csak nem konkrétan vakartad a szádon lévőt és aztán egyből odanyúltál le. szűz vagy? ha nem lennél az azt mondanám ennyiből hogy hpv szemölcs de az nemi úton terjedő.. ha fáj viszket bármi bajt okoz menj el orvoshoz. ha semmi diszkomfort érzést nem okoz, akkor szerintem hagyd. esetleg ha pár hónap alatt nem múlik és nagyon zavar, akkor ismét az orvost tudom javasolni.
2018. jún. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!