Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tamponnal be lehet nenni a...

Tamponnal be lehet nenni a balatonba?

Figyelt kérdés
Jövőhéten megyünk a balatonhoz és nekem pont akkor fog megjonni. Ha beteszem a tampont belemehetek a vízbe? Még sose használtam tampont es eléggé félek tőle.

2018. jún. 17. 19:01
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni, hogy még szűz vagyok és 15 éves.
2018. jún. 17. 19:03
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen,be lehet menni.
2018. jún. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Bele mehetsz, csak figyelj oda rá, mert a zsinóron keresztül képes felszívni némi vizet, ezért lehet, h hamarabb megtelik a szokásosnál..
2018. jún. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Bemehetsz, csak kijövetel után rögtön cseréld le, mert ilyenkor felázik a tóvízzel, ami nem higénikus.


Amúgy nyugi, nem kell félni tőle, ha jól helyezed fel, olyan mintha ott sem lenne.

2018. jún. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
19%
Persze hogy bele lehet menni tamponnal amikor menstruálsz csak aztán ne csodálkozz ha össze szedsz egy szép kis hugyuti fertőzést
2018. jún. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én nem mernék bemenni, de elvileg lehet, itt találtam kifejezetten úszáshoz kifejlesztett tamponokat is:


[link]

2018. jún. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vagy van még az intim kehely, ami nagyon praktikus kis cucc, nemcsak úszáshoz, de kicsit nehéz felhelyezni, főleg ha szűz vagy.
2018. jún. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

5-ös az ugye megvan, hogy a tampont a HÜVELYBE dugod, NEM a húgycsőbe?!


:D

2018. jún. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz tőle, ha bemész a vízbe. Fertőzést nem nagyon lehet kapni a Balcsiban. Én egy átúszáson kb 1 litert nyelek belőle, de soha nem lett bajom tőle. Viszont, mint előttem ís írták, ha kijössz a vízből, ASAP cseréld ki!
2018. jún. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha már használtál tampont, csak akkor javasolom a felhelyezését. Az első 3 erős nap alatt semmiképp nem egészséges. Egyrészt a hideg víz is okoz problémát a menstruáció alatt, másrészt nyitva a méhszáj. A tampon felvezeti a vizet a hüvelybe. Van aki nem túl érzékeny, de előfordulhat, hogy nálad nem ez a helyzet.
2018. jún. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!