Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Laporoszkópiás petefészek...

Metaljohsy kérdése:

Laporoszkópiás petefészek ciszta műtét után normális a hüvelyi vérzés? Ha igen meddig?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Volt egy laporoszkópiás petefészek ciszta műtétem. 5 napot voltam vele kórházban, ma engedtek haza. Jeleztem az orvosnak, hogy van vérzésem is, de azt mondta, hogy normális. Csak azt nem mondta, hogy meddig fog tartani és normális e, hogy van benne alvadék is? Akinek volt már ilyen műtétje meddig és milyen erősen vérzett műtét után? Kinek meddig tartott és milyen volt a lábadozás?

Varratszedésre csütörtökön kell menni. Köszönöm előre is a válaszokat, nagy segítség lenne.



2018. jún. 18. 13:43
 1/1 anonim válasza:
Én is így voltam második műtétkor. Nagyon sok mennyiségű volt és alvadt vér is volt. 5-6 nap alatt elmúlt. Én műtét utáni másnap mentem haza és este kezdtem el vérezni. Megijedtem én is. De a doki mondta hogy ez normális. Egy hétig feküdtem otthon. Jobbulást!
2018. jún. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!